Телевізор Vinga S50UHD25BWEB - Largo
Телевізор Vinga S50UHD25BWEB
Код товару: 417682
Smart TV, з Wi-Fi, 4K-телевізори, 50", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, аналоговий, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 10 (20 Вт), CI+, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB, 3 x HDMI, Headphone, Антенний, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x300 мм), 1111 x 704 x 243 мм, 8.6 кг
Товару немає в наявності.
Більше можливостей завдяки Smart TV
  • дивіться онлайн улюблені шоу в зручний для вас час;
  • переглядайте унікальний відеоконтент на сервісах Divan TV, Netflix, YouTube, Megogo;
Насолоджуйтесь переглядом контенту в 4К якості
Чіткість зображення
Стандартне та зручне кріплення
Вбудований універсальний тюнер
Розширений функціонал завдяки webOS 5.0
Виробник: Vinga
Артикул: S50UHD25BWEB
Код товару: 417682
Тип телевізора
Smart TV,
Діагональ екрану
50",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
Тип матриці
VA,
Частота розгортки панелі
60 Гц,
HDR
з HDR,
Тип тюнера
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2,
Wi-Fi
так,
так,
Операційна система
WebOS 5.0,
VESA
VESA (200x300 мм),
Країна виробництва
Китай,
Модель
S50UHD25BWEB,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
Direct LED,
Технології поліпшення зображення
HDR, 4K Upscaling,
Система кольоровості (підтримувані стандарти)
PAL, SECAM, NTSC,
Потужність динаміків
20 Вт,
Інтерфейси підключення
3 x HDMI, Headphone, Антенний, CI+, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB,
Енергоспоживання
90 Вт,
Розміри з підставкою
1111 x 704 x 243 мм,
Розміри без підставки
1111 x 643 x 74 мм,
Вага з підставкою
8.7 кг,
Вага без підставки
8.6 кг,
Процесор зображення
ARM Cortex-A55x4,
Час відгуку матриці
9.5mc,
GPU
Mail G31x2,
DDR
1.5 GB,
Flash Memory
8 GB,
Контрастність
Bluetooth
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
48" - 55",