LED-телевізор Samsung UE75U7000FUXUA - Largo
LED-телевізор Samsung UE75U7000FUXUA
Код товару: 417845
Купити
Виробник: Samsung
Артикул: UE75U7000FUXUA
Код товару: 417845
Тип телевізора
LED,
Діагональ екрану
75",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
HDR
з HDR,
Тип тюнера
Аналоговий + Цифровий,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Tizen,
VESA
400 x 300 мм,
Колір панелі
чорний,
Частота оновлення
50 Гц,
Технології поліпшення зображення
Потужність динаміків
20 Вт,
Енергоспоживання
А+,
Розміри з підставкою
1668.1 x 1005.9 x 280,
Розміри без підставки
1668.1 x 957.8 x 77,
Вага з підставкою
22.8,
Вага без підставки
22.4,
Процесор зображення
Crystal Processor 4K,
Контрастність
Mega Contrast,
Веб-камера
немає,
Органи управління
Керування голосом, Керування зі смартфонів,
Максимальне, Вт
230,
CI слот
так,
HDMI
3,
RJ-45 (LAN)
USB
1,
Бездротове підключення
Wi-Fi, Bluetooth,
Браузер
Вигнутий екран
немає,
Кількість каналів
2,
Кардрідер
Підтримка клавіатури і миші
Є,
Пульт ДУ
Кут огляду
178°,
У режимі очікування, Вт
0.5,
У робочому режимі, Вт
145,
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
65" - 75",