Телевізор Sony KD65X75WL - Largo
Телевізор Sony KD65X75WL
Код товару: 417663
LED - телевізор, 65", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, аналоговий, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 20 Вт, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, 4 x HDMI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (300x300 мм), 1462 x 912 x 334 мм
Товару немає в наявності.
Захопливі розваги. 4K HDR
Переосмислення зображення. Нове визначення чіткості
Звук із чудовими басами
Виробник: Sony
Артикул: KD65X75WL
Код товару: 417663
Тип телевізора
LED,
Діагональ екрану
65",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
Частота розгортки панелі
50 Гц,
HDR
з HDR,
Тип тюнера
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2,
Wi-Fi
так,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Google TV,
VESA
VESA (300x300 мм),
Країна виробництва
Малайзія,
Модель
KD65X75WL,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
Direct LED,
Частота оновлення
60 Гц,
Потужність динаміків
20 Вт,
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI,
Енергоспоживання
138 Вт,
Розміри з підставкою
1462 x 912 x 334 мм,
Розміри без підставки
1462 x 842 x 71 мм,
Вага з підставкою
20.7 кг,
Процесор зображення
4K X-Reality PRO,
GPU
4K X-Reality PRO,
Bluetooth
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
65" - 75",