LED-телевізор Samsung QE50QN90FAUXUA - Largo
LED-телевізор Samsung QE50QN90FAUXUA
Код товару: 417851
Купити
Виробник: Samsung
Артикул: QE50QN90FAUXUA
Код товару: 417851
Тип телевізора
QLED,
Діагональ екрану
50",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
HDR
з HDR,
Тип тюнера
Аналоговий + Цифровий,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Tizen,
VESA
200 х 200 мм,
Колір панелі
чорний,
Частота оновлення
165 Гц,
Потужність динаміків
40 Вт,
Енергоспоживання
А+,
Розміри з підставкою
1113.6 x 705.4 x 220,
Розміри без підставки
1113.6 x 644.1 x 26.9,
Вага з підставкою
17.6,
Вага без підставки
13.5,
Процесор зображення
NQ4 AI Gen3 Processor,
Контрастність
Quantum Matrix Technology Plus,
Веб-камера
немає,
Органи управління
Керування зі смартфонів,
Технології обробки звуку
Dolby Atmos; OTS Lite; Q-Symphony; Adaptive Sound Pro; 360 Audio; Active Voice Amplifier Pro,
Максимальне, Вт
175,
CI слот
так,
HDMI
4,
RJ-45 (LAN)
USB
2,
Бездротове підключення
Wi-Fi, Bluetooth,
Кількість каналів
2.2,
Кардрідер
немає,
Підтримка клавіатури і миші
Є,
Пульт ДУ
Кут огляду
Wide Viewing Angle,
У режимі очікування, Вт
0.5,
У робочому режимі, Вт
65,
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
48" - 55",