Телевізор Samsung QE75QN90FAUXUA - Largo
Телевізор Samsung QE75QN90FAUXUA
Код товару: 417426
Smart TV, Mini LED - телевізор, NeoQLED, 4K-телевізори, 75", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 10 (20 Вт), CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, S/PDIF, Component, 4 x HDMI, Headphone, Антенний, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x400мм), 1670 x 1017.2 x 301.2 мм, 34.1 кг
Товару немає в наявності.
Найяскравіший 4K-телевізор без відблисків, що ідеально підходить для залитих сонцем приміщень
Найпередовіший процесор 4K AI
Без відблисків
Нео Квантовий HDR+
Motion Xcelerator 165 Гц
Dolby Atmos
Звук відстеження об'єктів+
Нескінченний безкоштовний контент / One UI Tizen
Виробник: Samsung
Артикул: QE75QN90FAUXUA
Код товару: 417426
Тип телевізора
Mini LED,
Діагональ екрану
75",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
Тип матриці
QLED,
Частота розгортки панелі
120 Гц,
HDR
Тип тюнера
цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2,
Wi-Fi
так,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Tizen,
VESA
VESA (400x400мм),
Країна виробництва
Словаччина,
Модель
QE75QN90FAUXUA,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
Mini LED,
Частота оновлення
120 Гц,
Потужність динаміків
20 Вт,
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, Component, Headphone, Антенний, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, S/PDIF,
Енергоспоживання
101 Вт,
Розміри з підставкою
1670 x 1017.2 x 301.2 мм,
Розміри без підставки
1670 x 957.4 x 27.7 мм,
Вага з підставкою
39.7 кг,
Вага без підставки
34.1 кг,
Процесор зображення
NQ4 AI Gen3 Processor,
Контрастність
Quantum Matrix Technology Plus,
Bluetooth
Органи управління
управління смартфоном, пульт TM2360E, Голосовий пошук,
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
65" - 75",