Телевізор AIWA 65AN7003UHD - Largo
Телевізор AIWA 65AN7003UHD
Код товару: 417642
Smart TV, 4K-телевізори, 65", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 24 Вт, USB, HDMI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x200мм), 1452 х 245 х 873 мм
Купити
Телевізор оснащений двома стереодинаміками загальною потужністю 24 Вт. Вони працюють на основі аудіокодеку Dolby Digital та дарують об’ємний реалістичний звук.
Виробник: AIWA
Артикул: 65AN7003UHD
Код товару: 417642
Тип телевізора
Smart TV,
Діагональ екрану
65",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
Тип матриці
IPS,
Частота розгортки панелі
60 Гц,
HDR
з HDR,
Тип тюнера
цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2,
Wi-Fi
так,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Android 11,
VESA
VESA (400x200мм),
Країна виробництва
Туреччина,
Модель
65AN7003UHD,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
Direct LED,
Частота оновлення
60 Гц,
Технології поліпшення зображення
Потужність динаміків
24 Вт,
Інтерфейси підключення
USB, HDMI,
Розміри з підставкою
1452 х 245 х 873 мм,
Розміри без підставки
1452 х 72 х 836 мм,
Вага з підставкою
Час відгуку матриці
8mc,
DDR
1 GB,
Flash Memory
8 GB,
Контрастність
Bluetooth
Гарантія, міс
24,
Діагональ екрану (діапазон)
65" - 75",