Телевізор Grunhelm 50U700-GA11V - Largo
Телевізор Grunhelm 50U700-GA11V
Код товару: 417749
Smart TV, LED - телевізор, 4K-телевізори, 50", 3840 x 2160, з HDR, аналоговий, цифровий DVB-T2, 2 х 10 (20 Вт), 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB, 4 x HDMI, Headphone, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 699 x 1111 x 212 мм
Товару немає в наявності.
Технологія Dolby Audio
Виробник: Grunhelm
Артикул: 50U700-GA11V
Код товару: 417749
Тип телевізора
LED,
Діагональ екрану
50",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
Тип матриці
VA,
Частота розгортки панелі
60 Гц,
HDR
з HDR,
Тип тюнера
аналоговий, цифровий DVB-T2,
Wi-Fi
так,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Android 11,
VESA
VESA (200x200мм),
Країна виробництва
Китай,
Модель
50U700-GA11V,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
Direct LED,
Частота оновлення
60 Гц,
Потужність динаміків
20 Вт,
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, Headphone, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB,
Розміри з підставкою
699 x 1111 x 212 мм,
Розміри без підставки
642 x 1111 x 89 мм,
Вага з підставкою
9 кг,
Процесор зображення
Cortex A55,
DDR
2 GB,
Flash Memory
8 GB,
Гарантія, міс
24,
Діагональ екрану (діапазон)
48" - 55",