Телевізор THOMSON 24HQG3S15C - Largo
Телевізор THOMSON 24HQG3S15C
Код товару: 417372
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 24", 1366 x 768, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 3 (6 Вт), 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, 3 x HDMI, Headphone, SPDIF, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (100х100мм), 535 x 353 x 151 мм
Купити
Підсилюйте свої враження від перегляду з нашим 24-дюймовим QLED-телевізором з адаптером живлення 12 В — ідеальним вибором як для дому, так і для подорожей.
Цей телевізор ідеально підходить для мандрівників: він оснащений блоком живлення 12 В, що робить його чудовим варіантом для кемперів, караванів і кемпінгів. Універсальний Smart TV забезпечить вам розваги на будь-який смак — вдома чи в дорозі. Крім того, завдяки регульованим боковим ніжкам відстань між ними можна зменшити з 60 до 30 см, що ідеально підходить навіть для найменших приміщень.
Виробник: THOMSON
Артикул: 24HQG3S15C
Код товару: 417372
Тип телевізора
QLED,
Діагональ екрану
24",
Роздільна здатність екрану
1366 x 768 (HD Ready),
Тип матриці
QLED,
Частота розгортки панелі
60 Гц,
HDR
з HDR,
Тип тюнера
цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2,
Wi-Fi
так,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Google TV,
VESA
VESA (100х100мм),
Країна виробництва
Китай,
Модель
24HQG3S15C,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
Direct LED,
Частота оновлення
60 Гц,
Технології поліпшення зображення
HDR, VRR, ALLM, eARC,
Потужність динаміків
6 Вт,
Інтерфейси підключення
3 x HDMI, Headphone, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, SPDIF,
Розміри з підставкою
535 x 353 x 151 мм,
Розміри без підставки
535 x 318 x 75 мм,
DDR
1 GB,
Flash Memory
8 GB,
Bluetooth
Органи управління
Голосовий пошук,
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
24" - 32",