Телевізор Grunhelm 43UI700-GA11V - Largo
Телевізор Grunhelm 43UI700-GA11V
Код товару: 417748
Smart TV, LED - телевізор, 4K-телевізори, 43", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, аналоговий, цифровий DVB-T2, 2 х 5 (10 Вт), CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, S/PDIF, Component, Composite, 3 x HDMI, Headphone, Антенний, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 957 х 81 х 556 мм
Купити
Виробник: Grunhelm
Артикул: 43UI700-GA11V
Код товару: 417748
Тип телевізора
LED,
Діагональ екрану
43",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
Тип матриці
IPS,
Частота розгортки панелі
60 Гц,
HDR
з HDR,
Тип тюнера
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2,
Wi-Fi
так,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Android 11,
VESA
VESA (200x200мм),
Країна виробництва
Китай,
Модель
43UI700-GA11V,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
Direct LED,
Частота оновлення
60 Гц,
Потужність динаміків
10 Вт,
Інтерфейси підключення
3 x HDMI, Component, Composite, Headphone, Антенний, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, S/PDIF,
Енергоспоживання
100 Вт,
Розміри з підставкою
957 х 81 х 556 мм,
Розміри без підставки
965 х 179 х 611 мм,
Вага з підставкою
7.3 кг,
Процесор зображення
Cortex A55,
DDR
2 GB,
Flash Memory
8 GB,
Bluetooth
Гарантія, міс
24,
Діагональ екрану (діапазон)
40" - 43",