Телевізор Grunhelm 32H300-GA11V - Largo
Телевізор Grunhelm 32H300-GA11V
Код товару: 417745
Smart TV, LED - телевізор, 32", 1366 x 768, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, аналоговий, цифровий DVB-T2, 2 x 8 (16 Вт), 1 x USB, 1 x RJ-45, S/PDIF, 3 x HDMI, Headphone, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 481 x 731 x 180 мм
Товару немає в наявності.
Виробник: Grunhelm
Артикул: 32H300-GA11V
Код товару: 417745
Тип телевізора
LED,
Діагональ екрану
32",
Роздільна здатність екрану
1366 x 768 (HD Ready),
Тип матриці
VA,
Частота розгортки панелі
60 Гц,
HDR
з HDR,
Тип тюнера
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2,
Wi-Fi
так,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Android 11,
VESA
VESA (200x200мм),
Країна виробництва
Китай,
Модель
32H300-GA11V,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
Direct LED,
Частота оновлення
60 Гц,
Потужність динаміків
16 Вт,
Інтерфейси підключення
3 x HDMI, Headphone, 1 x USB, 1 x RJ-45, S/PDIF,
Енергоспоживання
45 Вт,
Розміри з підставкою
481 x 731 x 180 мм,
Розміри без підставки
435 x 731 x 80 мм,
Вага з підставкою
4 кг,
Процесор зображення
Cortex A55,
DDR
1 GB,
Flash Memory
8 GB,
Гарантія, міс
24,
Діагональ екрану (діапазон)
24" - 32",