Телевізор Samsung QE100QN80FUXUA - Largo
Телевізор Samsung QE100QN80FUXUA
Код товару: 417479
Smart TV, з Wi-Fi, NeoQLED, 4K-телевізори, 100", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, аналоговий, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 30 Вт, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, S/PDIF, 4 x HDMI, Антенний, AUX Out, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (600x400мм), 2229.8 x 1332.4 x 415.4 мм, 58.9 кг
Купити
Розумний голосовий помічник
Інтелектуальна оптимізація зображення та звуку
Оптимізований і реставрований звук
Створюйте власні шпалери
Підтримуйте зв'язок зі своїми домашніми улюбленцями
Процесор
Масштабування 4K AI
Технологія Quantum Matrix Core
Підсилювач кольору Colour Booster Pro
Neo Quantum HDR
Автоматичний ремастеринг HDR
Real Depth Enhancer
Затверджено Pantone
Оптимізатор яскравості HDR
Ігровий центр
Motion Xcelerator 144 Гц
Режим автоматичної гри зі AI
Ігрова панель
FreeSync Premium Pro
Hue Sync
Dolby Atmos
Q-Symphony
OTS Lite
Насолоджуйтеся реалістичним 3D-звуком завдяки вбудованим динамікам, які ставлять вас у центр подій.
Активний підсилювач голосу Pro
One UI Tizen
Художній магазин
Безліч безкоштовного контенту
Samsung TV Plus
Безпека від Samsung Knox
Samsung Daily+
Daily Board
SmartThings
Універсальний жест
Режим енергозбереження AI
Швидкий пульт дистанційного керування
Режим звуку 360
Караоке
Пульт дистанційного керування SolarCell
Виробник: Samsung
Артикул: QE100QN80FUXUA
Код товару: 417479
Тип телевізора
Smart TV,
Діагональ екрану
100",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
Частота розгортки панелі
100 Гц,
Тип тюнера
аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2,
Wi-Fi
так,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Tizen,
VESA
VESA (600x400мм),
Країна виробництва
Словаччина,
Модель
QE100QN80FUXUA,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
Quantum Mini LED,
Потужність динаміків
30 Вт,
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, Антенний, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, S/PDIF, AUX Out,
Енергоспоживання
175 Вт,
Розміри з підставкою
2229.8 x 1332.4 x 415.4 мм,
Розміри без підставки
2229.8 x 1273.4 x 57.4 мм,
Вага з підставкою
60.3 кг,
Вага без підставки
58.9 кг,
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor,
Контрастність
Quantum Matrix Technology Core,
Bluetooth
Органи управління
управління смартфоном, пульт TM2360E, Голосовий пошук,
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
86" і більше,