Телевізор Grunhelm 24H300-GA11 - Largo
Телевізор Grunhelm 24H300-GA11
Код товару: 417742
Smart TV, LED - телевізор, 24", 1366 x 768, без HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, аналоговий, цифровий DVB-T2, 2 х 2 Вт, 1 x USB, 1 x RJ-45, S/PDIF, 2 x HDMI, Headphone, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200х100мм), 340 х 553 х 86 мм
Товару немає в наявності.
Виробник: Grunhelm
Артикул: 24H300-GA11
Код товару: 417742
Тип телевізора
LED,
Діагональ екрану
24",
Роздільна здатність екрану
1366 x 768 (HD Ready),
Тип матриці
VA,
Частота розгортки панелі
60 Гц,
HDR
без HDR,
Тип тюнера
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2,
Wi-Fi
так,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Android 11,
VESA
VESA (200х100мм),
Країна виробництва
Китай,
Модель
24H300-GA11,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
Direct LED,
Частота оновлення
60 Гц,
Потужність динаміків
4 Вт,
Інтерфейси підключення
2 x HDMI, Headphone, 1 x USB, 1 x RJ-45, S/PDIF,
Енергоспоживання
35 Вт,
Розміри з підставкою
340 х 553 х 86 мм,
Розміри без підставки
370 х 553 х 144 мм,
Вага з підставкою
2.5 кг,
Процесор зображення
Cortex A55,
Час відгуку матриці
8.5mc,
DDR
1 GB,
Flash Memory
8 GB,
Контрастність
Гарантія, міс
24,
Діагональ екрану (діапазон)
24" - 32",