Телевізор ERGO 65JUQ7500 - Largo
Телевізор ERGO 65JUQ7500
Код товару: 417866
Купити
Виробник: Ergo
Артикул: 65JUQ7500
Код товару: 417866
Тип телевізора
QLED,
Діагональ екрану
65",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
Тип матриці
super MVA,
Тип тюнера
Аналоговий + Цифровий,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Google TV,
VESA
400 х 200 мм,
Колір панелі
чорний,
Частота оновлення
60 Гц,
Потужність динаміків
30 Вт,
Енергоспоживання
А,
Вага з підставкою
13,9,
Вага без підставки
13,7,
Процесор зображення
Cortex-A55,
Контрастність
Bluetooth
так,
Технології обробки звуку
Dolby Atmos та dbx-tv,
Максимальне, Вт
200,
HDMI
3,
RJ-45 (LAN)
USB
2,
Бездротове підключення
Wi-Fi, Bluetooth,
Браузер
Вихід на навушники
Кількість каналів
2,
Магазин додатків
Є,
Пульт ДУ
У режимі очікування, Вт
0,5,
У робочому режимі, Вт
150,
400,
Комплектація
Телевізор, пульт керування, батарейки, гарантійний талон, інструкція,
Гарантія, міс
36,
Діагональ екрану (діапазон)
65" - 75",