Монітор ASRock PG34QRT2B - Largo
Монітор ASRock PG34QRT2B
Код товару: 421218
34", VA, 3440 x 1440, 180 Гц, 21:9, 500 кд/м2, 4000:1, 2 x DisplayPort, 4 x USB, 1 х USB Type-B, 1 х 3.5мм Mini-Jack, регулювання по висоті, VESA - 100x100 мм, чорний
Товару немає в наявності.
Основні характеристики та особливості:
  • Екран 34" WQHD (3440x1440) 1500R VA
  • Висока частота оновлення 180 Гц
  • Час відгуку 1 мс (MPRT)
  • 94% DCI-P3 / 123% sRGB Колірний простір
  • Широкий кут огляду 178 градусів
  • VESA DisplayHDR 400
  • Технологія AMD FreeSync Premium
  • Технологія усунення мерехтіння
  • Технологія придушення синього кольору
  • Висота, поворот, налаштування нахилу
  • Вбудована антена Wi-Fi (сумісність з Wi-Fi 4/5/6/6E/7)
180 ГцВідчуйте видатну візуальну плавність і динаміку з частотою оновлення 180 Гц. Забудьте про розмитість і розриви – кожен момент буде ідеально чітким, дозволяючи миттєво реагувати на події в грі. Стань переможцем у нашому швидкому світі! AMD FreeSyncТехнологія AMD FreeSync Premium ефективно усуває будь-які розриви та артефакти зображення, забезпечуючи плавність і чіткість перегляду. Flicker-FreeМонітор Phantom Gaming оснащений технологією усунення мерехтіння «Flicker-Free», яка усуває мерехтіння, знижує навантаження на очі і забезпечує комфортний перегляд зображення. Wi-Fi антенаМонітор Phantom Gaming має вбудовану Wi-Fi антену, щоб сигнал Wi-Fi не перекривався столом. Під’єднайте антену Wi-Fi до монітора і грайте без затримок сигналу! РукавЛюбите порядок в дротах? На моніторі Phantom Gaming передбачений спеціальний рукав для їх укладання. Тепер ваші з'єднання будуть виглядати не просто акуратно, а ще й дуже стильно! 34-дюймовий вигнутий дисплей WQHD34-дюймовий вигнутий монітор забезпечує широкий, захоплюючий огляд з роздільною здатністю WQHD, забезпечуючи надзвичайно плавну і високодеталізовану графіку, яка занурює гравців в саме серце ігрового світу. Vesa DisplayHDR 400Монітор Phantom Gaming відповідає стандарту Vesa DisplayHDR 400. Зображення виглядає яскравим і насиченим, з поліпшеною деталізацією і передачею кольорів. Low Blue LightМонітор з технологією «Low Blue Light» від ASRock вміє послаблювати синє світло, яке створює шкідливе навантаження на очі. під’єднанняМонітор Phantom Gaming забезпечує широкі можливості під’єднання, включаючи HDMI, USB 3.2 і DisplayPort, щоб забезпечити сумісність з широким спектром пристроїв. Він також оснащений роз'ємом для навушників 3.5 мм для поліпшеного звуку. Ергономічний дизайнМонітор Phantom Gaming має стійку ергономічної конструкції з регулюванням повороту, нахилу і висоти для налаштування оптимального положення екрану.
Виробник: ASRock
Артикул: PG34QRT2B
Код товару: 421218
Тип монітора
Безрамковий,
Діагональ дисплея
34",
Тип матриці
VA,
Максимальна роздільна здатність екрану
3440 x 1440,
Частота оновлення екрану
180 Гц,
Співвідношення сторін
21:9,
Підсвічування
WLED,
Час реакції матриці
1мс,
Технології синхронізації
AMD FreeSync Premium,
Інтерфейси та підключення
1 х 3.5мм Mini-Jack, 2 x DisplayPort, 4 x USB, 1 х USB Type-B,
VESA
100x100 мм,
Регулювання положення
регулювання по висоті,
Особливості
USB-концентратор,
Колір
чорний,
Країна виробництва
Китай,
Модель
PG34QRT2B,
Яскравість
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд,
Гарантія, міс
24,
Покриття екрану
матове,
Діагональ дисплея (діапазон)
34" - 41.9",