Монітор Samsung LC34G55TWWIXUA - Largo
Монітор Samsung LC34G55TWWIXUA
Код товару: 421871
34", VA, 3440 x 1440, 165 Гц, 21:9, 250 кд/м2, 2500:1, 32.4 Вт, VESA - 75x75 мм, 5.6 кг, чорний
Купити
Виробник: Samsung
Артикул: LC34G55TWWIXUA
Код товару: 421871
Тип монітора
Для дому та офісу, Геймерський,
Діагональ дисплея
34",
Тип матриці
VA,
Максимальна роздільна здатність екрану
3440 x 1440,
Частота оновлення екрану
165 Гц,
Співвідношення сторін
21:9,
Час реакції матриці
1мс,
Технології синхронізації
AMD FreeSync Premium,
VESA
75x75 мм,
Колір
чорний,
Країна виробництва
Китай,
Модель
LC34G55TWWIXUA,
Яскравість
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн,
Вага без упаковки
5.6 кг,
Потужність
32.4 Вт,
Гарантія, міс
24,
Діагональ дисплея (діапазон)
34" - 41.9",