LED-телевізор Samsung QE75Q7FAAUXUA - Largo
LED-телевізор Samsung QE75Q7FAAUXUA
Код товару: 417852
Товару немає в наявності.
Виробник: Samsung
Артикул: QE75Q7FAAUXUA
Код товару: 417852
Тип телевізора
QLED,
Діагональ екрану
75",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
HDR
з HDR,
Тип тюнера
Аналоговий + Цифровий,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Tizen,
VESA
400 х 400 мм,
Колір панелі
чорний,
Частота оновлення
50 Гц,
Технології поліпшення зображення
Потужність динаміків
20 Вт,
Енергоспоживання
А+,
Розміри з підставкою
1677.5 x 1006.3 x 325,
Розміри без підставки
1677.5 x 962.4 x 61.1,
Вага з підставкою
25.8,
Вага без підставки
25.3,
Процесор зображення
Q4 AI Processor,
Контрастність
Mega Contrast,
Веб-камера
немає,
Органи управління
Керування зі смартфонів,
Максимальне, Вт
225,
CI слот
так,
HDMI
3,
RJ-45 (LAN)
USB
1,
Бездротове підключення
Wi-Fi, Bluetooth,
Браузер
Вигнутий екран
немає,
Кількість каналів
2,
Кардрідер
Підтримка клавіатури і миші
Є,
Пульт ДУ
Кут огляду
Wide Viewing Angle,
У режимі очікування, Вт
0.5,
У робочому режимі, Вт
146,
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
65" - 75",