Телевізор Haier H43K85FUX - Largo
Телевізор Haier H43K85FUX
Код товару: 417378
Smart TV, 43", 3840 x 2160, цифровий DVB-C, аналоговий, цифровий DVB-T2, 2 х 10 (20 Вт), 1 x цифровий аудіовихід, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, Аудіовихід, Composite, 4 x HDMI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 957 х 597 х 220 мм, 6.2 кг
Купити
Усі телевізори відомого бренду оснащені широким функціоналом, що включає:
  • бездротові модулі Wi-Fi та Bluetooth;
  • мультимедійний розважальний сервіс;
  • Smart TV;
  • порти HDMI, LAN, USB;
  • вбудовані стереодинаміки.
Виробник: Haier
Артикул: H43K85FUX
Код товару: 417378
Тип телевізора
Smart TV,
Діагональ екрану
43",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
Тип матриці
LCD,
Тип тюнера
аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2,
Wi-Fi
так,
так,
Операційна система
Google TV,
VESA
VESA (200x200мм),
Країна виробництва
Китай,
Модель
H43K85FUX,
Частота оновлення
60 Гц,
Потужність динаміків
20 Вт,
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, Composite, 1 x цифровий аудіовихід, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, Аудіовихід,
Енергоспоживання
120 Вт,
Розміри з підставкою
957 х 597 х 220 мм,
Розміри без підставки
957 х 563 х 87 мм,
Вага з підставкою
6.3 кг,
Вага без підставки
6.2 кг,
Процесор зображення
ARM Advanced Multi-Core Cortex CA55,
Час відгуку матриці
6.5mc,
DDR
2 GB,
Flash Memory
32 GB,
Контрастність
Bluetooth
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
40" - 43",