LED-телевізор Samsung QE55S90FAEXUA - Largo
LED-телевізор Samsung QE55S90FAEXUA
Код товару: 417779
Купити
Виробник: Samsung
Артикул: QE55S90FAEXUA
Код товару: 417779
Тип телевізора
OLED,
Діагональ екрану
55",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
HDR
з HDR,
Тип тюнера
Аналоговий + Цифровий,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Tizen,
VESA
300 х 200 мм,
Колір панелі
чорний,
Частота оновлення
144 Гц,
Потужність динаміків
40 Вт,
Енергоспоживання
А,
Розміри з підставкою
1225.4 x 773.6 x 265.2,
Розміри без підставки
1225.4 x 708.6 x 39.9,
Вага з підставкою
15.9,
Вага без підставки
14.6,
Процесор зображення
NQ4 AI Gen3 Processor,
Контрастність
Self-illuminating Pixels,
Веб-камера
немає,
Органи управління
Керування зі смартфонів,
Технології обробки звуку
Dolby Atmos; OTS Lite; Q-Symphony; Adaptive Sound Pro; 360 Audio;,
Максимальне, Вт
400,
CI слот
так,
HDMI
4,
RJ-45 (LAN)
USB
2,
Бездротове підключення
Wi-Fi, Bluetooth,
Браузер
Вигнутий екран
немає,
Вихід на навушники
Кількість каналів
2.1,
Кардрідер
Підтримка клавіатури і миші
Є,
Пульт ДУ
Кут огляду
Ultra Viewing Angle,
У режимі очікування, Вт
0.5,
У робочому режимі, Вт
85,
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
48" - 55",