LED-телевізор Samsung QE77S95FAUXUA - Largo
LED-телевізор Samsung QE77S95FAUXUA
Код товару: 417846
Купити
Виробник: Samsung
Артикул: QE77S95FAUXUA
Код товару: 417846
Тип телевізора
OLED,
Діагональ екрану
77",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
HDR
з HDR,
Тип тюнера
Аналоговий + Цифровий,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Tizen,
VESA
400 х 400 мм,
Колір панелі
чорний,
Частота оновлення
165 Гц,
Потужність динаміків
70 Вт,
Енергоспоживання
А+,
Розміри з підставкою
1716.6 x 1048.1 x 286.4,
Розміри без підставки
1716.6 x 984.1 x 11.2,
Вага з підставкою
40,
Вага без підставки
28.2,
Процесор зображення
NQ4 AI Gen3 Processor,
Контрастність
Self-illuminating Pixels,
Веб-камера
немає,
Органи управління
Керування зі смартфонів,
Технології обробки звуку
OTS+; Dolby Atmos; Q-Symphony; Adaptive Sound Pro; 360 Audio,
Максимальне, Вт
700,
CI слот
так,
HDMI
4,
RJ-45 (LAN)
USB
4,
Бездротове підключення
Wi-Fi, Bluetooth,
Браузер
Вигнутий екран
немає,
Кількість каналів
4.2,
Кардрідер
Підтримка клавіатури і миші
Є,
Пульт ДУ
Кут огляду
Ultra Viewing Angle,
У режимі очікування, Вт
0.5,
У робочому режимі, Вт
141,
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
76" - 85",