LED-телевізор Bravis 32K5000H - Largo
LED-телевізор Bravis 32K5000H
Код товару: 417892
Товару немає в наявності.
Виробник: Bravis
Артикул: 32K5000H
Код товару: 417892
Тип телевізора
LED,
Діагональ екрану
32",
Тип матриці
VA,
HDR
з HDR,
Тип тюнера
Супутниковий, Цифровий,
Підтримка Smart TV
так,
VESA
200 х 100 мм,
Колір панелі
чорний,
Частота оновлення
60 Гц,
Вага з підставкою
3.7,
Контрастність
Веб-камера
немає,
Органи управління
Керування зі смартфонів, Керування голосом,
Технології обробки звуку
Dolby Audio/Dolby+ Sound surround,
CI слот
так,
HDMI
2,
RJ-45 (LAN)
USB
1,
Бездротове підключення
Wi-Fi, Bluetooth,
Браузер
Вихід на навушники
Кількість каналів
2,
Кардрідер
немає,
Пульт ДУ
Кут огляду
У робочому режимі, Вт
55,
200,
Гарантія, міс
12,
Особливості
Блокування від дітей; Вбудований браузер; Таймер сну; Телетекст,
Діагональ екрану (діапазон)
24" - 32",