Телевізор Vinga S43FHD25B - Largo
Телевізор Vinga S43FHD25B
Код товару: 417697
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 43", 1920 x 1080, без HDR, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 x 8 (16 Вт), 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, COAX Out, Composite In (AV), 3 x HDMI, Headphone, Антенний, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 957 x 606 x 207 мм
Купити
Full HD зображення з насиченою передачею кольорів
Відкрийте безмежний світ можливостей разом з Android TV
  2. Транслюйте на екран телевізора різні типи контенту з ваших пристроїв (телефон, ПК та ноутбук).
Будьте завжди онлайн разом з функцією Smart TV
Вбудований тюнер
Різноманіття портів та роз’ємів для ще більшої зручності
Виробник: Vinga
Артикул: S43FHD25B
Код товару: 417697
Тип телевізора
LED,
Діагональ екрану
43",
Роздільна здатність екрану
1920 x 1080 (Full HD),
Частота розгортки панелі
60 Гц,
HDR
без HDR,
Тип тюнера
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2,
Wi-Fi
так,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Android 11,
VESA
VESA (200x200мм),
Країна виробництва
Китай,
Модель
S43FHD25B,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
LED підсвітка,
Система кольоровості (підтримувані стандарти)
PAL, SECAM, NTSC,
Потужність динаміків
16 Вт,
Інтерфейси підключення
Composite In (AV), 3 x HDMI, Headphone, Антенний, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, COAX Out,
Енергоспоживання
75 Вт,
Розміри з підставкою
957 x 606 x 207 мм,
Розміри без підставки
957 x 557 x 86 мм,
Вага з підставкою
5.9 кг,
Процесор зображення
G31MP2,
Час відгуку матриці
8mc,
GPU
G31MP2,
DDR
1 GB,
Flash Memory
8 GB,
Контрастність
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
40" - 43",