Телевізор THOMSON 40FD2S13W - Largo
Телевізор THOMSON 40FD2S13W
Код товару: 417609
LED - телевізор, 40", 1920 x 1080, без HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 x 8 (16 Вт), CI+, 2 x USB, S/PDIF, 1 x AV IN, 3 x HDMI, Headphone, Підтримка Smart TV - відсутня, VESA - VESA (200x200мм), 892x85x509 мм
Товару немає в наявності.
Розважатися надзвичайно легко - Thomson ТВ з екраном діагоналлю 40" FHD забезпечить Вам легкий перегляд та неперевершене задоволення від контенту. Незалежно від джерела - будь то кабельне (DVB-C), супутникове (DVB-S2) чи ефірне (DVB-T2) телебачення, ваш телевізор Thomson готовий приймати будь-який тип сигналу. Вбудований потрійний тюнер та слот CI+ забезпечують можливість перегляду контенту без потреби в додаткових пристроях.
Насолоджуйтеся переглядом ТВ Thomson!
Виробник: THOMSON
Артикул: 40FD2S13W
Код товару: 417609
Тип телевізора
LED,
Діагональ екрану
40",
Роздільна здатність екрану
1920 x 1080 (Full HD),
Тип матриці
LCD,
Частота розгортки панелі
60 Гц,
HDR
без HDR,
Тип тюнера
цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2,
Підтримка Smart TV
відсутня,
VESA
VESA (200x200мм),
Країна виробництва
Угорщина,
Модель
40FD2S13W,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
Direct LED,
Частота оновлення
60 Гц,
Потужність динаміків
16 Вт,
Інтерфейси підключення
3 x HDMI, Headphone, CI+, 2 x USB, S/PDIF, 1 x AV IN,
Енергоспоживання
90 Вт,
Розміри з підставкою
892x85x509 мм,
Розміри без підставки
892x172x559 мм,
Гарантія, міс
36,
Діагональ екрану (діапазон)
40" - 43",