Телевізор Satelit 43U8200WS - Largo
Телевізор Satelit 43U8200WS
Код товару: 417674
Smart TV, 4K-телевізори, 43", 3840 x 2160, без HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, аналоговий, цифровий DVB-T2, 2 х 10 (20 Вт), 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB, 3 x HDMI, Headphone, Антенний, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 956 х 85 х 605 мм, 7.5 кг
Купити
Виробник: Satelit
Артикул: 43U8200WS
Код товару: 417674
Тип телевізора
Smart TV,
Діагональ екрану
43",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
Тип матриці
LCD,
Частота розгортки панелі
60 Гц,
HDR
без HDR,
Тип тюнера
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2,
Wi-Fi
так,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
WebOS 2.0,
VESA
VESA (200x200мм),
Країна виробництва
Китай,
Модель
43U8200WS,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
Direct LED,
Частота оновлення
60 Гц,
Система кольоровості (підтримувані стандарти)
PAL, SECAM,
Потужність динаміків
20 Вт,
Інтерфейси підключення
3 x HDMI, Headphone, Антенний, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB,
Енергоспоживання
135 Вт,
Розміри з підставкою
956 х 85 х 605 мм,
Розміри без підставки
956 х 85 х 557 мм,
Вага з підставкою
7.6 кг,
Вага без підставки
7.5 кг,
Процесор зображення
IMG BXE4,
Час відгуку матриці
8mc,
GPU
IMG BXE4,
DDR
1.5 GB,
Flash Memory
8 GB,
Контрастність
Bluetooth
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
40" - 43",