Телевізор Samsung QE55S95FAUXUA - Largo
Телевізор Samsung QE55S95FAUXUA
Код товару: 417536
Smart TV, OLED - телевізор, Mini LED - телевізор, 4K-телевізори, 55", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 70 Вт, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, S/PDIF, Component, 4 x HDMI, Headphone, Антенний, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x300мм), 1224.6 x 771.4 x 267.9 мм, 13.8 кг
Купити
Розумний голосовий помічник
Налаштування, що інтелектуально оптимізують зображення та звук
Адаптивний звук Pro
Догляд за домашніми тваринами
Процесор NQ4 AI Gen3
4K AI Upscaling Pro
Без відблисків
OLED HDR Pro
OLED
Підсилювач реальної глибини
PANTONE Validated
Colour Booster Pro
AI Motion Enhancer Pro
Auto HDR Remastering Pro
Motion Xcelerator 165 Гц
Ігровий центр
Режим автоматичної гри зі штучним інтелектом
Телевізор автоматично визначає тип гри та вибирає оптимальні налаштування для комфортної гри.
FreeSync Premium Pro
Автоматичний режим низької затримки (ALLM)
Ігрова панель
Синхронізація Hue
Q-Symphony
Неймовірні враження від Dolby Atmos
Звук з відстеженням об'єктів+
Активний підсилювач голосу Pro
One UI Tizen
Samsung Daily+
Щоденна дошка
Samsung Knox Security
SmartThings
Універсальний жест
Режим енергозбереження AI
Швидкий пульт дистанційного керування
Режим 360 Audio
Караоке
Дизайн Infinity One
При глибині всього 11 мм цей OLED-телевізор знає, як привернути ваш погляд прямо до дії. Він здатний забезпечити раціональну розвагу та органічно вписатися практично у будь-який простір.
Аудіо субтитри
Пульт дистанційного керування SolarCell
Виробник: Samsung
Артикул: QE55S95FAUXUA
Код товару: 417536
Тип телевізора
OLED,
Діагональ екрану
55",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
Тип матриці
Частота розгортки панелі
165 Гц,
HDR
з HDR,
Тип тюнера
цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2,
Wi-Fi
так,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Tizen,
VESA
VESA (400x300мм),
Країна виробництва
Словаччина,
Модель
QE55S95FAUXUA,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
Mini LED,
Частота оновлення
165 Гц,
Потужність динаміків
70 Вт,
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, Component, Headphone, Антенний, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, S/PDIF,
Енергоспоживання
84 Вт,
Розміри з підставкою
1224.6 x 771.4 x 267.9 мм,
Розміри без підставки
1224.6 x 706.3 x 11.0 мм,
Вага з підставкою
23.9 кг,
Вага без підставки
13.8 кг,
Процесор зображення
NQ4 AI Gen3 Processor,
Контрастність
Self-illuminating Pixels,
Bluetooth
Органи управління
пульт TM2360E,
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
48" - 55",