Телевізор LG OLED77B56LA - Largo
Телевізор LG OLED77B56LA
Код товару: 417373
77", 3840 x 2160, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 20 Вт, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так
Товару немає в наявності.
Виробник: LG
Артикул: OLED77B56LA
Код товару: 417373
Діагональ екрану
77",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
Частота розгортки панелі
120 Гц,
Тип тюнера
цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2,
Wi-Fi
так,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
webos 25,
Країна виробництва
Польща,
Модель
OLED77B56LA,
Потужність динаміків
20 Вт,
Процесор зображення
α8 AI Processor 4K Gen2,
Bluetooth
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
76" - 85",