Телевізор LG 32LQ63806LC - Largo
Телевізор LG 32LQ63806LC
Код товару: 417521
Smart TV, з Wi-Fi, 32", 1920 x 1080, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, аналоговий, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 5 (10 Вт), 1 x USB, 1 x RJ-45, CI, 2 x HDMI, Антенний, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 736 х 464 х 180 мм
Товару немає в наявності.
Новий рівень формату HD
Незабутні враження від перегляду
Інтелектуальний процесор α5 Gen5 телевізора LG Full HD дозволяє повністю зануритися у зображення.
Інтелектуальний контроль яскравості
Розумніше, ніж ви можете уявити
Пульт Magic Remote не входить до комплекту.
Розумний телевізор
Мій профіль
Спорт-оповіщення Sport Alert
LG HDR10 Pro
Режим FILMMAKER MODE
Насолоджуйтесь якістю та кольором фільмів в автентичному вигляді, який був задуманий режисером.
Доступ до улюблених платформ.
Підключіться до сервісів, на які у вас оформлена передплата, та насолоджуйтесь улюбленими шоу.
Хмарні ігри
Грайте в улюблені хмарні ігри завдяки сумісності з Google Stadia та GEFORCE Now.
Грова панель & Оптимізатор Ігор
HGiG
Екологічність
Виробник: LG
Артикул: 32LQ63806LC
Код товару: 417521
Тип телевізора
Smart TV,
Діагональ екрану
32",
Роздільна здатність екрану
1920 x 1080 (Full HD),
Тип матриці
VA,
Частота розгортки панелі
60 Гц,
HDR
з HDR,
Тип тюнера
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2,
Wi-Fi
так,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
WebOS,
VESA
VESA (200x200мм),
Країна виробництва
Польща,
Модель
32LQ63806LC,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
Direct LED,
Технології поліпшення зображення
AI Home, AI Recommendation, Apple Homekit, Clear Voice Pro, LG ThinQ, Screen Share, Speech to Text,
Потужність динаміків
10 Вт,
Інтерфейси підключення
2 x HDMI, Антенний, 1 x USB, 1 x RJ-45, CI,
Розміри з підставкою
736 х 464 х 180 мм,
Розміри без підставки
736 х 437 х 82.9 мм,
Вага з підставкою
4.6 кг,
Процесор зображення
AI Processor α5 Gen 5,
Bluetooth
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
24" - 32",