Телевізор Grunhelm 32H300-T2 - Largo
Телевізор Grunhelm 32H300-T2
Код товару: 417730
LED - телевізор, 32", 1366 x 768, без HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, аналоговий, цифровий DVB-T2, 2 х 5 (10 Вт), 1 x USB, 1 x RJ-45, S/PDIF, 2 x HDMI, Headphone, Антенний, Підтримка Smart TV - відсутня, VESA - VESA (200x200мм), 731.4 х 180.2 х 480.9 мм
Купити
Виробник: Grunhelm
Артикул: 32H300-T2
Код товару: 417730
Тип телевізора
LED,
Діагональ екрану
32",
Роздільна здатність екрану
1366 x 768 (HD Ready),
Тип матриці
VA,
Частота розгортки панелі
60 Гц,
HDR
без HDR,
Тип тюнера
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2,
Підтримка Smart TV
відсутня,
VESA
VESA (200x200мм),
Країна виробництва
Китай,
Модель
32H300-T2,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
Direct LED,
Частота оновлення
60 Гц,
Потужність динаміків
10 Вт,
Інтерфейси підключення
2 x HDMI, Headphone, Антенний, 1 x USB, 1 x RJ-45, S/PDIF,
Енергоспоживання
40 Вт,
Розміри з підставкою
731.4 х 180.2 х 480.9 мм,
Розміри без підставки
731.4 х 80.1 х 434.9 мм,
Вага з підставкою
4 кг,
Процесор зображення
MSD3663,
Гарантія, міс
24,
Діагональ екрану (діапазон)
24" - 32",