Телевізор Ergo 65JUQ7500 - Largo
Телевізор Ergo 65JUQ7500
Код товару: 417513
65", 3840 x 2160, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 2 х 10 (20 Вт), Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x200мм), 957 х 623 х 233 мм
Купити
Виробник: Ergo
Артикул: 65JUQ7500
Код товару: 417513
Діагональ екрану
65",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
Тип матриці
QLED +,
Тип тюнера
цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Google TV,
VESA
VESA (400x200мм),
Країна виробництва
Китай,
Модель
65JUQ7500,
Частота оновлення
60 Гц,
Потужність динаміків
20 Вт,
Енергоспоживання
50 Вт,
Розміри з підставкою
957 х 623 х 233 мм,
Розміри без підставки
957 х 568 х 87 мм,
Вага з підставкою
6,9 кг,
Процесор зображення
Chameleon Extreme 2.0,
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
65" - 75",