Телевізор Bravis 43K7000Q - Largo
Телевізор Bravis 43K7000Q
Код товару: 417445
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори, 43", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, аналоговий, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 10 (20 Вт), 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, S/PDIF, 3 x HDMI, Антенний, AUX Out, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 965 х 610.5 х 179 мм, 6.3 кг
Товару немає в наявності.
Екран типу VA з Direct LED-підсвічуванням забезпечує високу контрастність (5000:1), глянцеве покриття, широкі кути огляду (178°), низьку затримку (9.5 мс) і частоту оновлення 60 Гц. Телевізор має вбудовані тюнери DVB-C/S/S2/T/T2, підтримку Chromecast, функції блокування від дітей, таймер сну, телетекст і доступ до популярних форматів відео та аудіо. Модель оснащена двома динаміками по 10 Вт, підтримує кріплення VESA 200x200 мм, а також управляється за допомогою голосу.
Виробник: Bravis
Артикул: 43K7000Q
Код товару: 417445
Тип телевізора
QLED,
Діагональ екрану
43",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
Тип матриці
QLED,
Частота розгортки панелі
60 Гц,
HDR
з HDR,
Тип тюнера
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2,
Wi-Fi
так,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Android 11,
VESA
VESA (200x200мм),
Країна виробництва
Китай,
Модель
43K7000Q,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
Direct LED,
Частота оновлення
60 Гц,
Технології поліпшення зображення
Dynamic Noise Reduction, HDR10, MEMC, 3D Comb Filter,
Потужність динаміків
20 Вт,
Інтерфейси підключення
3 x HDMI, Антенний, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, S/PDIF, AUX Out,
Енергоспоживання
100 Вт,
Розміри з підставкою
965 х 610.5 х 179 мм,
Розміри без підставки
965 х 556 х 86 мм,
Вага з підставкою
8.1 кг,
Вага без підставки
6.3 кг,
Процесор зображення
ARM Cortex-A55*4,
Підтримувані формати
Контрастність
Bluetooth
Органи управління
мультимедійний пульт, управління смартфоном, Голосовий пошук,
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
40" - 43",