Телевізор Bravis 32K5000H - Largo
Телевізор Bravis 32K5000H
Код товару: 417722
Smart TV, LED - телевізор, 32", 1366 x 768, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, S/PDIF, 3 x HDMI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200х100мм), 732.5 х 480.2 х 180.2 мм
Товару немає в наявності.
Виробник: Bravis
Артикул: 32K5000H
Код товару: 417722
Тип телевізора
LED,
Діагональ екрану
32",
Роздільна здатність екрану
1366 x 768 (HD Ready),
Тип матриці
VA,
Частота розгортки панелі
60 Гц,
HDR
з HDR,
Тип тюнера
цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2,
Wi-Fi
так,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Android,
VESA
VESA (200х100мм),
Країна виробництва
Китай,
Модель
32K5000H,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
Direct LED,
Частота оновлення
60 Гц,
Інтерфейси підключення
3 x HDMI, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, S/PDIF,
Енергоспоживання
55 Вт,
Розміри з підставкою
732.5 х 480.2 х 180.2 мм,
Розміри без підставки
732.5 х 434.7 х 80.6 мм,
Вага з підставкою
3.7 кг,
Процесор зображення
ARM Cortex-A55*4,
Час відгуку матриці
6.5mc,
GPU
ARM Cortex-A55*4,
DDR
1 GB,
Flash Memory
8 GB,
Контрастність
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
24" - 32",