Телевізор 2E 65A88H (2E-65A88H) - Largo
Телевізор 2E 65A88H (2E-65A88H)
Код товару: 417646
Smart TV, Mini LED - телевізор, 4K-телевізори, 65", 3840 x 2160, аналоговий, цифровий DVB-T2, 20 Вт, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, 3 x HDMI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x300мм), 1448x906х245 мм
Купити
Рідкокристалічний телевізор 2E є втіленням класичних принципів сучасного дизайну, з-поміж яких стриманість і мінімалізм, що робить його універсальним для будь-якого інтер’єру. Корпус телевізора чорного кольору з гострими кутами. Телевізор належить до типу, що підтримує систему WebOS 2.0. Користувачі отримуватимуть насолоду від неймовірної картинки на екрані діагоналлю 65" зі співвідношенням сторін 16:9 та частотою 60 Гц. Оснащений оптимальною кількістю портів, призначених для підключення зовнішніх пристроїв.
Особливості:
  • Платформа WebOS 2.0
  • Діагональ 65"
  • Співвідношення сторін екрана 16:9
  • Кути огляду екрана 178/178°
  • Два тюнери
  • Пульт зі спрощеним дизайном
Виробник: 2E
Артикул: 2E-65A88H
Тип телевізора
Mini LED,
Діагональ екрану
65",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
Частота розгортки панелі
60 Гц,
Тип тюнера
аналоговий, цифровий DVB-T2,
Wi-Fi
так,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
WebOS,
VESA
VESA (400x300мм),
Країна виробництва
Китай,
Модель
65A88H,
Примітка
Офіційно імпортований ТВ,
Тип підсвічування
Mini LED,
Частота оновлення
60 Гц,
Потужність динаміків
20 Вт,
Інтерфейси підключення
3 x HDMI, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB,
Енергоспоживання
Клас В,
Розміри з підставкою
1448x906х245 мм,
Вага з підставкою
Контрастність
Bluetooth
Гарантія, міс
24,
Діагональ екрану (діапазон)
65" - 75",