Серія ARCHITECTE – це втілення елегантності та стилю французького шику.
Колекція Architecte натхненна епохою, що геніально поєднувала в собі округлість і силу ліній. Ця оригінальна колекція включає кілька моделей. До неї входять високі склянки об'ємом 360 мл і шоти 60 мл, а також низькі склянки об'ємом 320 мл для дегустації міцних спиртних напоїв. Склянки цієї серії прикрасять будь-який стіл. Колекція Architecte зроблена має неперевершену прозорість і блиск для справжніх поціновувачів естетичних аксесуарів.
Склянки ARCHITECTE створені з інноваційного скла KWARX, яке має покращені властивості порівняно з класичним склом.
KWARX не містить свинцю, вирізняється дуже високою стійкістю до ударів, винятковою прозорістю та довготривалою привабливістю блискучого зовнішнього вигляду. Вироби з цього матеріалу витримують багаторазове використання в посудомийних машинах. Це справжній люксовий матеріал для повсякденного використання.
Зроблено у Франції
Склянки ARCHITECTE просувають по світу образ виточеної елегантності в традиціях французької естетики.
Доставка і Повернення
Отримати товар, який Ви придбали в Інтернет-магазині Largo, можливо декількома способами. Так зокрема, ви можете прийти в наш магазин та забрати товар самостійно, можете скористатися послугами нашого кур’єру, або ж будь-якої іншої кур’єрської служи.
Вибравши техніку в інтернет-магазині Ларго, ви можете розраховувати на отримання оригінальних і якісних приладів. Повернення, обмін або заміна виробів здійснюється відповідно до положень Закону України під назвою «Про захист прав споживачів».
Відгуки (0)
Авторизуйтесь, щоб залишити свій відгук