Монітор Samsung LS49DG910SIXUA - Largo
Монітор Samsung LS49DG910SIXUA
Код товару: 421293
48.7", OLED, 5120 x 1440, 144 Гц, 32:9, 250 кд/м2, 1 000 000:1, 49 Вт, 1 х HDMI, регулювання по висоті, VESA - 100x100 мм, 12.9 кг, білий, чорний
Товару немає в наявності.
Виробник: Samsung
Артикул: LS49DG910SIXUA
Код товару: 421293
Тип монітора
Геймерський,
Діагональ дисплея
48.7",
Тип матриці
OLED,
Максимальна роздільна здатність екрану
5120 x 1440,
Частота оновлення екрану
144 Гц,
Співвідношення сторін
32:9,
Час реакції матриці
0.03мс,
Технології синхронізації
NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium Pro,
Інтерфейси та підключення
1 х HDMI,
VESA
100x100 мм,
Регулювання положення
регулювання по висоті,
Особливості
USB-концентратор,
Колір
білий, чорний,
Країна виробництва
Китай,
Модель
LS49DG910SIXUA,
Яскравість
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд,
Вага без упаковки
12.9 кг,
Технології поліпшення зображення
Flicker-Free,
Потужність
49 Вт,
Гарантія, міс
24,
Покриття екрану
матове,
Діагональ дисплея (діапазон)
42" і більше,