Монітор Samsung LS27D700EAIXUA - Largo
Монітор Samsung LS27D700EAIXUA
Код товару: 421865
27", IPS, 3840 x 2160, 60 Гц, 16:9, 280 кд/м2, 350 кд/м2, 1000:1, 37 Вт, VESA - 100x100 мм, 5 кг, чорний
Купити
Виробник: Samsung
Артикул: LS27D700EAIXUA
Код товару: 421865
Тип монітора
Широкоформатний, Для відеомонтажу, Для дому та офісу,
Діагональ дисплея
27",
Тип матриці
IPS,
Максимальна роздільна здатність екрану
3840 x 2160,
Частота оновлення екрану
60 Гц,
Співвідношення сторін
16:9,
Час реакції матриці
5мс,
VESA
100x100 мм,
Колір
чорний,
Країна виробництва
Китай,
Модель
LS27D700EAIXUA,
Яскравість
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд,
Вага без упаковки
5 кг,
Потужність
37 Вт,
Гарантія, міс
36,
Діагональ дисплея (діапазон)
27" - 28.9",