Монітор Samsung LS24D300GAIXUA - Largo
Монітор Samsung LS24D300GAIXUA
Код товару: 421864
24", IPS, 1920 x 1080, 100 Гц, 16:9, 250 кд/м2, 3000:1, 19 Вт, VESA - 75x75 мм, 3.2 кг, чорний
Товару немає в наявності.
Виробник: Samsung
Артикул: LS24D300GAIXUA
Код товару: 421864
Тип монітора
Широкоформатний, Для дому та офісу, Геймерський,
Діагональ дисплея
24",
Тип матриці
IPS,
Максимальна роздільна здатність екрану
1920 x 1080,
Частота оновлення екрану
100 Гц,
Співвідношення сторін
16:9,
Час реакції матриці
4мс,
VESA
75x75 мм,
Колір
чорний,
Країна виробництва
Китай,
Модель
LS24D300GAIXUA,
Яскравість
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Вага без упаковки
3.2 кг,
Потужність
19 Вт,
Гарантія, міс
36,
Покриття екрану
матове,
Діагональ дисплея (діапазон)
24" - 24.9",