Монітор LG 34WR50QK-B - Largo
Монітор LG 34WR50QK-B
Код товару: 421507
34", VA, 3440 x 1440, 100 Гц, 21:9, 300 кд/м2, 3000:1, 33 Вт, 2 х HDMI, 1 х DisplayPort, 1 х 3.5мм Mini-Jack, регулювання нахилу, 809 х 483.3 х 223.2 мм, VESA - 100x100 мм, немає, 5.9 кг, чорний
Товару немає в наявності.
Ергономічний дизайн монітора з можливістю регулювання нахилу дозволяє налаштувати екран під власні потреби, забезпечуючи комфорт під час тривалої роботи або розваг. Кріплення VESA 100x100 мм дає змогу інтегрувати його в будь-який інтер'єр, створюючи естетично привабливий і функціональний робочий простір.
Монітор LG 34WR50QK-B пропонує широкий вибір підключень, включаючи порти HDMI, DisplayPort та 3.5 мм Mini-Jack для з'єднання з різними аудіо- та відеопристроями. Це забезпечує сумісність і зручність в експлуатації, роблячи монітор ідеальним вибором для тих, хто прагне покращити свою робочу зону та якість дозвілля.
Виробник: LG
Артикул: 34WR50QK-B
Код товару: 421507
Тип монітора
З вигнутим екраном, Безрамковий, Широкоформатний, Для відеомонтажу, Для дому та офісу,
Діагональ дисплея
34",
Тип матриці
VA,
Максимальна роздільна здатність екрану
3440 x 1440,
Частота оновлення екрану
100 Гц,
Співвідношення сторін
21:9,
Підсвічування
WLED,
Час реакції матриці
5мс (GtG),
Інтерфейси та підключення
2 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х DisplayPort,
VESA
100x100 мм,
Регулювання положення
регулювання нахилу,
Вбудовані колонки
немає,
Колір
чорний,
Країна виробництва
Китай,
Модель
34WR50QK-B,
Яскравість
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн,
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт,
Розміри з підставкою
809 х 483.3 х 223.2 мм,
Вага без упаковки
5.9 кг,
Розміри без підставки
809 х 358.9 х 91.5 мм,
Вага з упаковкою
8.4 кг,
Технології поліпшення зображення
Регулювання нахилу
-5° ~ +15°,
Потужність
33 Вт,
Гарантія, міс
24,
Покриття екрану
матове,
Діагональ дисплея (діапазон)
34" - 41.9",