Монітор LG 27MS550-B - Largo
Монітор LG 27MS550-B
Код товару: 421612
27", IPS, 1920 x 1080, 100 Гц, 16:9, 250 кд/м2, 1000:1, 20 Вт, 2 х HDMI, 1 x Нeadphone, регулювання нахилу, 612 x 492 x 219.4 мм, VESA - 75x75 мм, 2 х 2 Вт, 5.5 кг, чорний
Товару немає в наявності.
Компактність монітора підкреслюється тонкою рамкою, що надає сучасний вигляд і робить його ідеальним як для офісу, так і для дому. Його естетика гармонійно вписується у будь-яке середовище, а кріплення VESA 75x75 мм дозволяє надійно вбудувати його в вашу робочу зону.
Ще однією перевагою є вбудовані колонки по 2 Вт кожна, які забезпечують якісне звучання без додаткових аксесуарів, зберігаючи простір на вашому столі. Обираючи LG 27MS550-B, ви інвестуєте в технологічний продукт, що пропонує не тільки якість зображення, але й багатофункціональність, роблячи вашу робочу або розважальну зону максимально комфортною і продуктивною.
Виробник: LG
Артикул: 27MS550-B
Код товару: 421612
Тип монітора
Безрамковий, Широкоформатний, Для дому та офісу,
Діагональ дисплея
27",
Тип матриці
IPS,
Максимальна роздільна здатність екрану
1920 x 1080,
Частота оновлення екрану
100 Гц,
Співвідношення сторін
16:9,
Підсвічування
WLED,
Час реакції матриці
5мс (GtG),
Інтерфейси та підключення
2 х HDMI, 1 x Нeadphone,
VESA
75x75 мм,
Регулювання положення
регулювання нахилу,
Вбудовані колонки
2 х 2 Вт,
Колір
чорний,
Країна виробництва
Польща,
Модель
27MS550-B,
Яскравість
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн,
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт,
Розміри з підставкою
612 x 492 x 219.4 мм,
Вага без упаковки
5.5 кг,
Розміри без підставки
612 x 362.5 x 56.2 мм,
Вага з упаковкою
5.65 кг,
Технології поліпшення зображення
Flicker Safe, Black Stabilizer, CrossHair, Dynamic Action Sync, Reader Mode, Super Resolution+,
Регулювання нахилу
-5° ~ +15°,
Потужність
20 Вт,
Гарантія, міс
24,
Покриття екрану
матове,
Діагональ дисплея (діапазон)
27" - 28.9",