Монітор LG 27GS75Q-B - Largo
Монітор LG 27GS75Q-B
Код товару: 421608
27", IPS, 2560 x 1440, 180 Гц, 16:9, 300 кд/м2, 1000:1, 26 Вт, 2 х HDMI, 2 x DisplayPort, 1 x Нeadphone, регулювання нахилу, регулювання по висоті, 613.5 x (467.7~577.7) x 253.7 мм, VESA - 100x100 мм, немає, 6 кг, чорний
Товару немає в наявності.
Монітор оснащено двома портами HDMI, двома DisplayPort і роз'ємом для навушників, що надає легкість у підключенні різних пристроїв. Сумісність із VESA 100x100 мм розширює варіанти установки, а можливість регулювання по висоті та нахилу забезпечує максимально комфортне використання.
Виробник: LG
Артикул: 27GS75Q-B
Код товару: 421608
Тип монітора
Безрамковий, Широкоформатний, Для відеомонтажу, Геймерський,
Діагональ дисплея
27",
Тип матриці
IPS,
Максимальна роздільна здатність екрану
2560 x 1440,
Частота оновлення екрану
180 Гц,
Співвідношення сторін
16:9,
Підсвічування
WLED,
Час реакції матриці
1мс (GtG),
Технології синхронізації
AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC,
Інтерфейси та підключення
2 х HDMI, 2 x DisplayPort, 1 x Нeadphone,
VESA
100x100 мм,
Регулювання положення
регулювання нахилу, регулювання по висоті,
Вбудовані колонки
немає,
Колір
чорний,
Країна виробництва
Китай,
Модель
27GS75Q-B,
Яскравість
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн,
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт,
Розміри з підставкою
613.5 x (467.7~577.7) x 253.7 мм,
Вага без упаковки
6 кг,
Розміри без підставки
613.5 x 371.6 x 51.3 мм,
Вага з упаковкою
8.45 кг,
Технології поліпшення зображення
Flicker Safe, Black Stabilizer, CrossHair, Dynamic Action Sync, HDR 10, Color Calibrated, 99% sRGB,
Регулювання нахилу
-5° ~ +15°,
Регулювання за висотою, мм
110,
Потужність
26 Вт,
Гарантія, міс
24,
Покриття екрану
матове,
Діагональ дисплея (діапазон)
27" - 28.9",