Монітор iiyama XU2293HS-B6 - Largo
Монітор iiyama XU2293HS-B6
Код товару: 421512
21.5", IPS, 1920 x 1080, 100 Гц, 16:9, 300 кд/м2, 1000:1, 17 Вт, 1 х HDMI, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort, регулювання нахилу, 492 х 359 х 178 мм, VESA - 100x100 мм, 2 х 2 Вт, 2.6 кг, чорний
Купити
Щоб зменшити навантаження на очі, iiyama XU2293HS-B6 використовує технології Flicker-Free і Blue light reducer, що дозволяють працювати довше без втомленості. Вбудовані динаміки потужністю 2 х 2 Вт роблять цей монітор ще більш універсальним, дозволяючи насолоджуватися звуком без додаткового аудіообладнання.
Різноманітні інтерфейси підключення, такі як 1 х HDMI, 1 х DisplayPort і роз'єм для навушників, забезпечують легке та зручне підключення до різноманітних пристроїв. Монітор має можливість регулювання нахилу, що дозволяє підібрати зручний кут для перегляду, а підтримка кріплення VESA 100x100 мм дає можливість розмістити його на стіні, забезпечуючи додатковий комфорт і свободу в організації робочого простору.
Виробник: iiyama
Артикул: XU2293HS-B6
Код товару: 421512
Тип монітора
Безрамковий, Широкоформатний, Для дому та офісу,
Діагональ дисплея
21.5",
Тип матриці
IPS,
Максимальна роздільна здатність екрану
1920 x 1080,
Частота оновлення екрану
100 Гц,
Співвідношення сторін
16:9,
Підсвічування
LED,
Час реакції матриці
1мс (MPRT),
Технології синхронізації
Adaptive-Sync,
Інтерфейси та підключення
1 х HDMI, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort,
VESA
100x100 мм,
Регулювання положення
регулювання нахилу,
Вбудовані колонки
2 х 2 Вт,
Особливості
гніздо для замка Kensington,
Колір
чорний,
Країна виробництва
Китай,
Модель
XU2293HS-B6,
Яскравість
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн,
Контрастність динамічна
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт,
Розміри з підставкою
492 х 359 х 178 мм,
Вага без упаковки
2.6 кг,
Ширина видимої області
478.7 мм,
Висота видимої області
260.3 мм,
Вага з упаковкою
3.6 кг,
Технології поліпшення зображення
Flicker-Free, Blue light reducer,
Регулювання нахилу
-4° ~ +22°,
Потужність
17 Вт,
Гарантія, міс
36,
Покриття екрану
матове,
Діагональ дисплея (діапазон)
21" - 22.9",