Монітор GIGABYTE GS34WQCA EK - Largo
Монітор GIGABYTE GS34WQCA EK
Код товару: 421917
34", VA, 3440 x 1440, 120 Гц, 300 кд/м2, 3000:1, 34 Вт, 2 х HDMI, 1 х DisplayPort, 1 х 3.5мм Mini-Jack, регулювання нахилу, регулювання по висоті, 808 х 535 х 222 мм, VESA - 100x100 мм, немає, 7.33 кг, чорний
Товару немає в наявності.
Занурення у світ гри
Плавність і швидкість
Глибокі кольори та контрастність
Широкі кути огляду
Зручність і дизайн
Монітор для нових вражень
Виробник: GIGABYTE
Артикул: GS34WQCA EK
Код товару: 421917
Тип монітора
З вигнутим екраном, Геймерський,
Діагональ дисплея
34",
Тип матриці
VA,
Максимальна роздільна здатність екрану
3440 x 1440,
Частота оновлення екрану
120 Гц,
Підсвічування
WLED,
Час реакції матриці
1мс,
Інтерфейси та підключення
2 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х DisplayPort,
VESA
100x100 мм,
Регулювання положення
регулювання нахилу, регулювання по висоті,
Вбудовані колонки
немає,
Колір
чорний,
Країна виробництва
Китай,
Модель
GS34WQCA EK,
Яскравість
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн,
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт,
Розміри з підставкою
808 х 535 х 222 мм,
Вага без упаковки
7.33 кг,
Розміри без підставки
808 х 364 х 111 мм,
Вага з упаковкою
11.3 кг,
Технології поліпшення зображення
Adaptive Sync,
Регулювання нахилу
-5° ~ +20°,
Регулювання за висотою, мм
100,
Поворот монітора (Swivel)
Потужність
34 Вт,
Гарантія, міс
36,
Покриття екрану
матове,
Діагональ дисплея (діапазон)
34" - 41.9",