Монітор ASUS ROG Strix XG27UCG (90LM0AG1-B01370) - Largo
Монітор ASUS ROG Strix XG27UCG (90LM0AG1-B01370)
Код товару: 421556
27", Fast IPS, 3840 x 2160, 160 Гц, 16:9, 350 кд/м2, 1000:1, 26 Вт, 1 х HDMI, 1 х USB Type-C, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort, поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті, 614 x 510 x 219 мм, VESA - 100x100 мм, немає, 6.57 кг, чорний
Товару немає в наявності.
Виробник: Asus
Артикул: 90LM0AG1-B01370
Код товару: 421556
Тип монітора
Діагональ дисплея
27",
Тип матриці
Fast IPS,
Максимальна роздільна здатність екрану
3840 x 2160,
Частота оновлення екрану
160 Гц,
Співвідношення сторін
16:9,
Підсвічування
WLED,
Час реакції матриці
1мс (GtG),
Технології синхронізації
Adaptive-Sync, AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC, ASUS GamePlus,
Інтерфейси та підключення
1 х HDMI, 1 х USB Type-C, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort,
VESA
100x100 мм,
Регулювання положення
поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті,
Вбудовані колонки
немає,
Особливості
гніздо для замка Kensington, USB для зарядки пристроїв, гніздо для штатива 1/4",
Колір
чорний,
Країна виробництва
Китай,
Модель
ROG Strix XG27UCG,
Яскравість
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд,
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт,
Розміри з підставкою
614 x 510 x 219 мм,
Вага без упаковки
6.57 кг,
Розміри без підставки
614 x 367 x 90 мм,
Ширина видимої області
596.16 мм,
Висота видимої області
335.34 мм,
Вага з упаковкою
9.1 кг,
Технології поліпшення зображення
Регулювання нахилу
-5° ~ +20°,
Регулювання за висотою, мм
120,
Поворот монітора (Swivel)
Поворотний екран (Pivot)
Потужність
26 Вт,
Гарантія, міс
36,
Покриття екрану
матове,
Діагональ дисплея (діапазон)
27" - 28.9",