Монiтор 32" Samsung LS32DG500EIXUA - Largo
Монiтор 32" Samsung LS32DG500EIXUA
Код товару: 422045
Товару немає в наявності.
Виробник: Samsung
Артикул: LS32DG500EIXUA
Код товару: 422045
Тип монітора
Геймерський,
Діагональ дисплея
32,
Тип матриці
IPS,
Максимальна роздільна здатність екрану
2560 x 1440,
Частота оновлення екрану
180 Гц,
Співвідношення сторін
16:9,
Підсвічування
wLED,
Час реакції матриці
1 мс (GTG),
Інтерфейси та підключення
DisplayPort, HDMI,
VESA
100 x 100 мм,
Регулювання положення
Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Поворот екрану (Pivot), Регулювання по висоті,
Колір
чорний,
Яскравість
350,
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн,
Вага без упаковки
7.4,
Розміри без підставки
71.42 x 58.19 x 26.35,
Енергоспоживання, Вт
32,
Геометрія екрану
Плоский,
Комплектація: Кабель
DP,
Блок живлення
Зовнішній,
Гарантія, міс
12,
Покриття екрану
матове,
Діагональ дисплея (діапазон)
29" - 33.9",