Монiтор 32" Samsung LS32D700EAIXCI - Largo
Монiтор 32" Samsung LS32D700EAIXCI
Код товару: 422098
Товару немає в наявності.
Виробник: Samsung
Артикул: LS32D700EAIXCI
Код товару: 422098
Діагональ дисплея
32,
Тип матриці
VA,
Максимальна роздільна здатність екрану
3840 x 2160,
Частота оновлення екрану
60 Гц,
Співвідношення сторін
16:9,
Час реакції матриці
5,
Технології синхронізації
FlickerFree,
Інтерфейси та підключення
DisplayPort, HDMI,
VESA
100 x 100 мм,
Регулювання положення
Нахил екрану,
Колір
чорний,
Яскравість
350,
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд,
Вага без упаковки
5.9,
Розміри без підставки
71.39 x 50.16 x 18,
Енергоспоживання, Вт
53,
Геометрія екрану
Плоский,
Гарантія, міс
12,
Покриття екрану
матове,
Діагональ дисплея (діапазон)
29" - 33.9",