Монiтор 27" Samsung LS27DG300EIXUA - Largo
Монiтор 27" Samsung LS27DG300EIXUA
Код товару: 422025
Товару немає в наявності.
Виробник: Samsung
Артикул: LS27DG300EIXUA
Код товару: 422025
Тип монітора
Геймерський,
Тип матриці
VA,
Максимальна роздільна здатність екрану
1920 x 1080,
Частота оновлення екрану
180 Гц,
Співвідношення сторін
16:9,
Підсвічування
wLED,
Час реакції матриці
1мс (MPRT),
Інтерфейси та підключення
DisplayPort, HDMI,
VESA
100 x 100 мм,
Регулювання положення
Регулювання по висоті, Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Поворот екрану (Pivot),
Яскравість
250,
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн,
Вага без упаковки
4.4,
Розміри без підставки
61.82 x 52.06 x 23.42,
Енергоспоживання, Вт
20,
Геометрія екрану
Плоский,
Комплектація: Кабель
DP,
Блок живлення
Зовнішній,
Гарантія, міс
12,
Покриття екрану
матове,
Діагональ дисплея (діапазон)
27" - 28.9",