Монiтор 27" Samsung LS27DG300EIXCI - Largo
Монiтор 27" Samsung LS27DG300EIXCI
Код товару: 422149
Товару немає в наявності.
Виробник: Samsung
Артикул: LS27DG300EIXCI
Код товару: 422149
Тип матриці
VA,
Максимальна роздільна здатність екрану
1920 x 1080,
Частота оновлення екрану
180 Гц,
Співвідношення сторін
16:9,
Підсвічування
wLED,
Час реакції матриці
1ms(MPRT),
Технології синхронізації
FlickerFree, HDR 10, FreeSync,
Інтерфейси та підключення
DisplayPort, HDMI,
VESA
100 x 100 мм,
Регулювання положення
Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Поворот екрану (Pivot), Регулювання по висоті,
Яскравість
250,
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн,
Вага без упаковки
4.4,
Розміри без підставки
Енергоспоживання, Вт
35,
Геометрія екрану
Плоский,
Гарантія, міс
12,
Покриття екрану
матове,
Діагональ дисплея (діапазон)
27" - 28.9",