Монiтор 24" Samsung LS24D300GAIXUA - Largo
Монiтор 24" Samsung LS24D300GAIXUA
Код товару: 422031
Товару немає в наявності.
Виробник: Samsung
Артикул: LS24D300GAIXUA
Код товару: 422031
Діагональ дисплея
24,
Тип матриці
IPS,
Максимальна роздільна здатність екрану
1920 x 1080,
Частота оновлення екрану
100 Гц,
Співвідношення сторін
16:9,
Підсвічування
wLED,
Час реакції матриці
5 (GTG),
Інтерфейси та підключення
HDMI, VGA,
VESA
100 x 100 мм,
Регулювання положення
Поворот екрану (Pivot),
Вбудовані колонки
Немає,
Колір
чорний,
Яскравість
250,
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн,
Вага без упаковки
2.4,
Розміри без підставки
54.07 x 42.85 x 17.51,
Енергоспоживання, Вт
15,
Геометрія екрану
Плоский,
Комплектація: Кабель
HDMI, Power adapter,
Блок живлення
Зовнішній,
Гарантія, міс
12,
Покриття екрану
матове,
Діагональ дисплея (діапазон)
24" - 24.9",