Машинка для завивки волосся Philips BHB876/00 - Largo

Машинка для завивки волосся Philips BHB876/00

3999.00 грн
Призначення - побутовий, діапазон температури нагріву - 170-210 °С, матеріал покриття - керамічне, довжина шнура - 2 м, вага - 0.6 кг, колір - чорний
Ефективна система завивки волосся

Насолоджуйтесь ідеальним укладанням разом з інтелектуальною системою завивки від Philips BHB876/00. Всього одне натискання кнопки і два захисні пелюстки з автоматичним обертанням дбайливо закрутять кожен волосок, ніби ви знаходитесь в професійному салоні краси. Така технологія дозволить досягати більш стійкого результату при низьких температурах.

Налаштування параметрів роботи

За допомогою зручного керування ви можете самостійно налаштовувати час, температуру і напрямок завивки. Кожен з цих параметрів має по три положення, що дозволяє повністю реалізувати свою фантазію, експериментуючи та створюючи унікальні образи. Наприклад, при високій температурі й тривалій завивці вийдуть більш тугі локони, водночас при низькій температурі та короткому часу завивки ви зможете створювати красиве укладання на більш чутливому волоссі.

Зручна експлуатація

Philips BHB876/00 має приємний дизайн, який радує око при кожному використанні. Завдяки подовженим щипцям апарат захоплює у 2 рази більше волосся, тому створювати красиві локони можна набагато швидше. При цьому плойку можна тримати навіть у вертикальному положенні, що значно полегшує її експлуатацію.

Безпека та ефективність

Тепер ви можете не боятись обпектися, оскільки пристрій розроблений таким чином, що нагрівається тільки та зона в якій відбувається завивка волосся. При цьому поєднання форми, захисних пелюсток і кераміко-кератинового покриття дозволяє використовувати тепло максимально ефективно, що позитивно позначиться на результаті завивки.

Зручна індикація

Розробники обладнали Philips BHB876/00 інтелектуальною системою індикації, яка сповістить вас про завершення процесу завивки та автоматично зупинить роботу плойки. Це дозволить досягати чудових результатів, назавжди забувши про перегрів волосся.

Виробник: Philips
Артикул: BHB876/00
Зачіски
для вертикальних локонів,
Кількість температурних режимів
3 (170, 190, 210°С),
Матеріал покриття
керамічне,
Довжина шнура
2 м,
Колір
чорний,
Країна виробництва
Китай,
Модель
BHB876/00,
Потужність
34 Вт,
Вибір температури нагріву
так,
Діапазон температури нагріву
170-210 °С,
Живлення
дротове,
Індикація нагріву
LED,
Час нагріву
30 сек,
Вага
0.6 кг,
Розмір
300 х 70 х 65 мм,

Доставка і Повернення

Отримати товар, який Ви придбали в Інтернет-магазині Largo, можливо декількома способами. Так зокрема, ви можете прийти в наш магазин та забрати товар самостійно, можете скористатися послугами нашого кур’єру, або ж будь-якої іншої кур’єрської служи.

Вибравши техніку в інтернет-магазині Ларго, ви можете розраховувати на отримання оригінальних і якісних приладів. Повернення, обмін або заміна виробів здійснюється відповідно до положень Закону України під назвою «Про захист прав споживачів».

Відгуки (0)

Авторизуйтесь, щоб залишити свій відгук

Схожі товари