LED-телевізор Samsung QE55S85FAUXUA - Largo
LED-телевізор Samsung QE55S85FAUXUA
Код товару: 417849
Купити
Виробник: Samsung
Артикул: QE55S85FAUXUA
Код товару: 417849
Тип телевізора
OLED,
Діагональ екрану
55",
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160 (UHD / 4K),
HDR
з HDR,
Тип тюнера
Аналоговий + Цифровий,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Tizen,
VESA
300 х 200 мм,
Колір панелі
чорний,
Частота оновлення
100 Гц,
Потужність динаміків
20 Вт,
Розміри з підставкою
1224.6 x 765 x 235.3,
Розміри без підставки
1224.6 x 706.2 x 33.9,
Вага з підставкою
12.6,
Вага без підставки
12.2,
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor,
Контрастність
Self-illuminating pixels,
Веб-камера
немає,
Технології обробки звуку
Dolby Atmos; OTS Lite; Q-Symphony; Adaptive Sound Pro; 360 Audio,
Максимальне, Вт
240,
CI слот
так,
RJ-45 (LAN)
Бездротове підключення
Wi-Fi, Bluetooth,
Браузер
Кількість каналів
2,
Кардрідер
немає,
Пульт ДУ
Кут огляду
178,
У режимі очікування, Вт
0.5,
У робочому режимі, Вт
83,
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
48" - 55",