LED-телевізор Bravis 43K7000Q - Largo
LED-телевізор Bravis 43K7000Q
Код товару: 417785
Товару немає в наявності.
Виробник: Bravis
Артикул: 43K7000Q
Код товару: 417785
Тип телевізора
LED,
Діагональ екрану
43",
Тип матриці
VA,
HDR
з HDR,
Тип тюнера
Аналоговий + Цифровий,
Підтримка Smart TV
так,
Операційна система
Android 11,
VESA
200 х 200 мм,
Колір панелі
чорний,
Частота оновлення
60 Гц,
Потужність динаміків
20 Вт,
Вага з підставкою
8.1,
Вага без підставки
6.3,
Контрастність
Веб-камера
немає,
Максимальне, Вт
110,
CI слот
так,
HDMI
3,
USB
1,
Бездротове підключення
Wi-Fi, Bluetooth,
Браузер
Кардрідер
немає,
Магазин додатків
Є,
Кут огляду
178°,
У режимі очікування, Вт
0.5,
Яскравість, кд/м2
300,
Гарантія, міс
12,
Діагональ екрану (діапазон)
40" - 43",