Кулер до корпусу ThermalTake TOUGHFAN 12 RGB Radiator Fan 3Pack (CL-F135-PL12SW-A) - Largo
Кулер до корпусу ThermalTake TOUGHFAN 12 RGB Radiator Fan 3Pack (CL-F135-PL12SW-A)
Код товару: 295047
Кількість вентиляторів - 3, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 2000RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвічування - різнокольорова, рівень шуму - 21.2 дБ
Купити
Виробник: ThermalTake
Артикул: CL-F135-PL12SW-A
Код товару: 295047
Кількість вентиляторів
3,
Діаметр вентиляторів
120 мм,
Тип підшипника
гідродинамічний підшипник,
Тип роз'єму підключення
4-pin,
Розмір
120 х 120 х 25 мм,
Країна виробництва
Китай,
Модель
TOUGHFAN 12 RGB Radiator Fan 3Pack,
Повітряний потік
53.75 CFM,
Рівень шуму
21.2 дБ,
Напруга живлення вентиляторів
12 В,